0

گالری عباسی

گالری عباسی

خرید از این فروشگاه از طریق کد اعتباری امکان پذیر است.
جهت خرید از این فروشگاه کافیست درخواست اعتبار بدهید. سپس کد اعتبار دریافتی از قسط یار در قسمت کد تخفیف فروشگاه وارد کرده و خرید کنید.

فروشگاه اینترنتی برندهای اورجینال ساعت گالری عباسی

گالری ساعت عباسی در سال 1379 با هدف ارایه ساعت و زیورآلات اورجینال در سطح شهر کرج تاسیس گردید. در طول دوره‌ی فعالیت، این گالری موفق به اخذ نمایندگی جمعی از برترین برندهای بین‌المللی ساعت نظیر سیکو، تیسوت، امپریو آرمانی، رومانسون، کاسیو و ده‌ها برند معتبر دیگر گشته است. در گالری عباسی سعی شده مجموعه کاملی از برندهای معتبر در کلاس اکونومی و لاکچری که در ایران دارای نمایندگی معتبر و خدمات پس از فروش مطلوب هستند، ارایه شود

گالری عباسی در سال 1392 به منظور بهبود کیفیت ارایه و فرآیندهای مشتری‌مداری خود اقدام به راه‌اندازی وبسایت تجاری گالری با تمرکز بر معرفی، بررسی و فروش آنلاین نام‌دارترین برندها و ساعت‌های حاضر در بازار ایران نمود. گالری عباسی به عنوان مرجع تخصصی معرفی، نقد و بررسی ساعت خود را ملزم به حفظ بی‌طرفی و ارایه محتوای فنی دقیق و مستند در رابطه با برندها و ساعت‌ها می‌داند تا کاربران و مشتریان گرانقدر بتوانند با حق انتخاب گسترده و دریافت اطلاعات کامل، بهترین انتخاب را داشته باشند.