0

تامین کنندگان مالی

تامین کنندگان اعتبار

مطالعه سایت

ارسال درخواست همکاری

عقد قرارداد

ثبت پنل اختصاصی

شروع همکاری

تامین کننده اعتبار کیست:
تامین کننده اعتبار به مجموعه هایی گفته می شوند که به صورت تخصصی در زمینه سرمایه گذاری و اعطای وام جهت خرید کالا و خدمات به عموم مردم، فعالیت می نمایند.
همانطور که می دانیم شرایط اقتصادی کشورمان به گونه ای شده است که عموم مردم عزیزمان نمی توانند کالاها و خدمات مورد نیاز خود را به صورت نقدی خریداری نمایند و تمایل دارند تا با برنامه ریزی درست نسبت به حقوق و درآمد ماهیانه خود نیازهای خود را به صورت اقساطی فراهم نمایند. و همچنین فروشندگان کالا و خدمات نیز به دلیل عدم نقدینگی لازم نمی توانند محصولات خود را به صورت اقساطی ارائه دهند.
لذا موسسین قسط یار تصمیم به تاسیس این پروژه گرفته اند تا نسبت به شرایط پیش آمده در رکود اقتصادی و عدم خرید و فروش در فضای کسب و کار ، بتوانند این مشکل را رفع کنند. بدین صورت که از یک طرف سرمایه گذاران تامین اعتبار را در کنار خود دعوت به همکاری نموده ایم و از سوی دیگر کالاها و خدمات گوناگون را در سبد فروش خود تجمیع نموده ایم و همچنین اطلاع رسانی گسترده ای را انجام داده ایم تا کارکنان سازمانها و عموم مردم نیز بتوانند از کالاها و خدمات قسط یار بهرمند گردند. در این صورت است که تمامی شرکای تجاری قسط یار با همراهی هم در این پروژه می توانند این معضل بزرگ را تبدیل به یک فرصت استثنایی نمایند و همگی به سود یکدیگر فعالیت خود را ادامه دهند.


فرآیند تامین اعتبار به شرح ذیل می باشد:
مخاطبین میلیونی قسط یار به سامانه قسط یار مراجعه می نمایند و شرایط متنوع تامین اعتبارات را مطالعه می نمایند و بر اساس شرایط خود موردی از انواع اعتبارات را انتخاب می کنند، پس از اعتبار سنجی و تائید مشتری از طرف تامین کننده اعتبار و عقد قرارداد با مشتری و گرفتن ضمانتهای لازم از او، مشتری می تواند کالای خود را سفارش داده و پس از پرداخت وجه کالا (از طرف تامین کننده مالی) محصول خود را دریافت می نماید و اقساط خود را به آن تامین کننده مالی پرداخت می نماید.
لذا تامین کننده اعتبار پس از عقد قرارداد با قسط یار، می تواند پنل اختصاصی خود را جهت اداره امور اعم از، اخذ مدارک جهت استعلام درخواست کنندگان و تشکیل پرونده برای مشتریان، اعلام زمان حضور مشتریان جهت عقد قرارداد در محل تامین کننده را داشته باشد تا از این طریق با صرفه جویی در وقتی که به وجود می آید بتواند تعداد مشتریان بیشتری را جذب نموده و سرمایه خود را با شرایط اعتباری مورد صلاحدید خود در گردش قرار دهد.