0

روش های خرید اقساطی

روش های خرید اقساطی

1

شرایط آسان

2

تحویل بموقع کالا

3

قیمت مقرون به صرفه

4

خرید آسان

5

پشتیبانی آنلاین

چرا کالا و خدمات خود را به صورت اقساطی خریداری کنیم؟

با توجه به شرایط اقتصادی به وجود آمده که همه ما درگیر آن هستیم مانند: کم بود نقدینگی، نوسانات قیمت، نایاب شدن کالا و… همه ی این مسائل باعث می شود که ما به خرید اقساطی تمایل بیشتری داشته باشیم.

چرا که خرید اقساطی باعث می شود تا بتوانیم برنامه ریزی بهتری نسبت به درآمد و هزینه کردهای خود داشته باشیم، همچنین در بسیاری از مواقع نوسانات قیمت باعث می شود که دچار کم بود نقدینگی شویم و بسیاری از خریدها و نیازهای خود را به تعویق بیندازیم و ممکن است نوسانات قیمت آنقدر ادامه پیدا کند تا به طور کلی از خرید خود منصرف شویم و این موضوع نیز باعث می شود که به خرید اقساطی روی آوریم تا هم بتوانیم نیاز خود را بر طرف کنیم و هم درگیر افزایش قیمتها نشویم.

لذا پروژه قسط یار (یاری دهنده زندگی ایده آل شماست) با هدف فروش کالا و خدمات بسیار متنوع به صورت اقساطی در حال فعالیت می باشد.

ما با تمام وجود تلاش می کنیم تا بهترین کالاها و خدمات را در سبد خود قرار دهیم و تصمیم داریم تا بهترین شرایط ممکن را جهت اعطای اعتبار برای مشتریان عزیز فراهم آوریم.

شما دوستان عزیز می توانید مدلهای مختلف اعطای اعتبار را مطالعه فرمایید و هر کدام که با شرایط شما مناسب بود را انتخاب نمایید و کالای مورد نظر خود را خریداری فرمایید.

ما به فکر شما هستیم

شرایط خود را بسنجید و انتخاب کنید

قسط یار سعی دارد تا با تامین اعتبار از راه های مختلف شرایط متفاوت و منعطفی ایجاد نماید، تا شما به راحتی بتوانید از خدمات مالی جهت ارتقای زندگیتان استفاده کنید.

مدل شماره یک

این مدل مناسب عموم مردم می باشد. 

مدل شماره دو

به زودی این مدل در اختیار مخاطبان قسط یار قرار خواهد گرفت

مدل شماره سه

به زودی این مدل در اختیار مخاطبان قسط یار قرار خواهد گرفت

مدل شماره چهار

به زودی این مدل در اختیار مخاطبان قسط یار قرار خواهد گرفت