دریافت اعتبار از والتا

پلتفرم تسهیلات خرید کالا

از طریق پلتفرم تسهیلات والتا ، کاربران می توانند به سادگی و بصورت غیرحضوری تسهیلات خرید کالا دریافت کنند و در فروشگاه قسط یار ثبت سفارش انجام دهند و هزینه خرید کالا را به صورت اقساط ماهیانه پرداخت نمایند.

برای شروع کافیست مراحل زیر را طی کنید :

مرحله اول : ثبت نام در سایت والتا
ابتدا به سایت والتا وارد شده و بعنوان کاربر ثبت نام کنید . توجه داشته باشید نام و نام خانوادگی شما باید مطابق با اطلاعات ثبت احوال باشد . شماره تلفن همراه شما باید متعلق به شما باشد .

مراحل خرید اقساطی :

مرحله اول : ثبت نام در سایت والتا
ابتدا به سایت والتا وارد شده و بعنوان کاربر ثبت نام کنید . توجه داشته باشید نام و نام خانوادگی شما باید مطابق با اطلاعات ثبت احوال باشد . شماره تلفن همراه شما باید متعلق به شما باشد .

 

مرحله دوم : تکمیل پروفایل و احراز هویت
تصویر پشت و روی کارت ملی و شناسنامه را باید آپلود کنید. در این مرحله احراز هویت اولیه انجام می گیرد.

 

مرحله سوم : انتخاب تامین کننده مالی که می خواهید از آن تسهیلات دریافت کنید ، درخواست تسهیلات ( لیزینگ رازی تا سقف 30 میلیون تومان) را انتخاب نمایید و سپس اقدام به بارگذاری مدارک خواسته شده ( از قبیل گردش حساب ، مدارک هویتی و… ) نمایید . بعد از تکمیل این قسمت و ثبت درخواست ، پرونده شما توسط کارشناسان والتا مورد بررسی قرار خواهد گرفت            .

 

مرحله چهارم : ارسال یک فقره چک ضمانت
بعد از تایید تسهیلات توسط کارشناسان والتا ، شما لازم است یک فقره چک ضمانت در وجه لیزینگ رازی به آدرس تهران، بلوار افریقا، خیابان ناوک، پلاک ۱۲، واحد ۲ – کد پستی:‌ ۱۵۱۸۶۳۳۹۶۱ ارسال کنید. در حال حاضر چک باید بنام شخص درخواست کننده تسهیلات باشد .

مرحله پنجم : واریز مبلغ تسهیلات به کیف پول کاربری شما
تمام کاربران والتا در پنل کاربری خود دارای کیف پول اعتباری می باشند که بعد از دریافت چک ضمانت ، مبلغ تسهیلات تایید شده به کیف پول کاربری شما واریز می گردد .

 

مرحله ششم : خرید اقساطی از فروشگاههای دلخواه
در این مرحله شما می توانید به فروشگاه قسط یار به آدرس وب سایت www.ghestyar.ir  مراجعه فرمایید و کالای مورد نظر خود را خریداری و سفارش خود را ثبت نمایید. کاربرانی که تمایل به ثبت سفارش آنلاین دارند کافیست به وب سایت فروشگاه قسط یار وارد شده و مراحل خرید آنلاین را طی کنند ، فقط لازم است که در قسمت پرداخت و انتخاب درگاه بانکی ، درگاه اعتباری والتا را انتخاب نمایید.

 

مرحله هفتم : در صورتی که لوازم خانگی ، کالای دیجیتال و … را خریداری کرده باشید حداکثر تا 10 روز کاری کالا به آدرس درب پلاک ثبت شده در فاکتور برایتان ارسال خواهد شد و در صورتی که کالای چوب را سفارش داده باشید حداکثر تا 30 روز کاری کالا به آدرس درب پلاک ثبت شده در فاکتور برایتان ارسال خواهد شد .

 

مرحله هفتم : پرداخت اقساط
برای پرداخت اقساط کافیست ماهیانه به پنل کاربری خود در والتا وارد شده و بصورت آنلاین اقدام به پرداخت اقساط تسهیلات نمایید.